سوالات متداول

- چطور بفهمم که فیلم یا عکس جدیدی در فیلمچه اضافه شده ؟
در صفحه اول تلگرام نارنجی آیکنی تعبیه شده که کنار این آیکن شمارنده ای قرار دارد زمانی که شمارنده به نمایش درآمد نشان از این است که ارسالهایی جدید از آخرین زمان بازدید شما از فیلمچه قرار گرفته که شما هنوز آنها را ندیده اید!


- از کجا ثبت نام کنم ؟
شما خیلی راحت می توانید از طریق ربات @filmcheh_bot وارد ربات فیلمچه شوید و اقدام به ثبت نام کنید همچنین در منوی کشوی خود فیلمچه این قابلیت تعبیه شده است.


- چگونه یک عکس و یا ویدئویی رو در فیلمچه قرار بدم ؟
اگر از تلگرام نارنجی استفاده می کنید این کار بسیار ساده است در کانال ها یا چت ها دکمه ای کنار عکس و یا ویدیوها تعبیه شده که با کلیک بر روی آن به راحتی می توانید فایل مورد نظر را به کانال خود در فیلمچه منتقل کرده و یا از طریق ربات فیلمچه ‪@filmcheh_bot اقدام به ارسال کنید.


- چطور فیلم یا عکس های فیلمچه رو به کانال یا گروهم انتقال بدم ؟
وارد فیلمچه شوید بر روی ویدیو مورد نظر کلیک کنید در صفحه ویدیو بر روی آیکن اشتراک کلیک کرده و اقدام به اشتراک گزاری کنید.(ممکن است شما نیاز به کلیک بر روی آیکن پخش یا همان پلی نیز در ابتدا باشید.)


- مزیت انتقال عکس یا فیلم از فیلمچه به کانال یا گروه های تلگرام چی هستش ؟
۱. کانالی تصویری از تمام ارسال های و جمع آوری های خود دارید.
۲. دیگران می توانند در مورد عکس و ویدیوهای کانال شما نظر و لایک دهند.
۳. چون سرورهای فیلمچه در داخل ایران هستند شما از سرعت بالاتری برخوردارید و کسانی که از اینترانت(اینترنت ملی) استفاده می کنند هم می توانند عکس و ویدیوهای شما را تماشا کنند و هزینه کمتری را در استفاده از اینترنت پرداخت کنند.
۴. فراهم سازی مکانی سالم و بسیار شاد و برای تمامی سنین.
۵. نمایش دیگر عکس و ویدیوهای شما در کنار هم.
۶. در صورت بروز هرگونه مشکل تلگرام در آینده شما همچنان می توانید به عکس و ویدیوهای خود دسترسی داشته باشید و از آن استفاده کنید.
۷. اگر صاحب شرکت یا ارائه دهنده خدمات یا کالایی می باشید خیلی راحت می توانید به معرفی آنها بپردازید.
۸. و ... .


- چطور یک عکس و یا فیلمی رو در فیلمچه به لیست نشان شده ها اضافه کنیم؟
از دیگر امکانات فیلمچه قابلیت نشان کردن می باشد. کافیست ابتدا بر روی عکس یا ویدیو مورد نظر خود کلیک کنید و در صفحه مربوطه ی آن (در کنار آیکن لایک و دیس لایک) بر روی آیکن نشان کردن کلیک کنید و در آینده لیستی از تمامی کلچین شده های خود داشته باشید.


- از کجا واسه عکس و فیلم ها یک نظر ثبت کنم ؟
کافیست در فیلمچه بر روی عکس یا ویدیو مربوطه کلیک کنید و در صفحه آن به پایین رفته و بر روی دکمه ثبت نظر کلیک کنید و همچنین نظرات دیگران را نیز ببینید و یا اگر از تلگرام نارنجی استفاده می کنید در چتی که عکس یا ویدیو نمایش داده شده بر روی تصویر آن کلیک کنید در صفحه باز شو در هنگام نمایش فایل مربوطه شما قابلیت دیدن نظر دیگران و ارسال نظر نیز می باشید.(توجه: فقط عکس و ویدیوهایی که در فیلمچه ارسال شوند این قابلیت را دارند.)